בלוג

שילוח פנים ארצי

במהלך שני העשורים האחרונים ובמיוחד בשנים האחרונות, צמח שוק המשלוחים להיקפים שלא חווה מעולם. יחד עם זאת, שוק המשלוחים מתייחס בעיקרו למשלוחי חבילות ומוצרים עד פתח בית הלקוח או עד נקודת חלוקה מרכזית. בפועל, מרבית פעילות השוק מתקיימת הרחק מעין הציבור, בענף ייחודי הקרוי שילוח פנים ארצי ומהווה שחקן מפתח בכל הפעילות הקמעונאית ברחבי הארץ ולמעשה בעולם כולו.

 

 

לפרטים נוספים>

מה זה מרלוג

כל מה שרציתם לדעת על מרכז לוגיסטי כלקוחות סופיים, לא ממש אכפת לנו איך הגיע כל מוצר אל המדף מולו אנו עומדים. מה שחשוב לנו הוא שהמוצר יגיע אל המדף הקרוב אלינו, שהוא יהיה זמין בכל פעם שנזדקק לו ושתג המחיר שלו יהיה מספיק אטרקטיבי. אלא שכדי להגיע אל המדף, צריך המוצר לעבור שרשרת שלמה של תחנות וככל שהשרשרת הזאת ארוכה יותר ומורכבת יותר, כך תהיה הפגיעה בציפיות הלקוח גבוהה יותר. זה בדיוק המקום בו נכנס לתמונה הקונספט של מרלו”ג.

 

 

לפרטים נוספים>

ייעוץ לוגיסטי

בעלי עסקים בתחילת דרכם נוטים להיות מוטרדים בעיקר מהנושא של שיווק העסק ובצדק. ללא שיווק אפקטיבי, המוצרים יעמדו על המדפים כאבן שאין לה הופכין והעסק יגווע וימות. אלא שבעלי עסקים מנוסים כבר מבינים שהסוד הוא בלוגיסטיקה. ללא לוגיסטיקה אפקטיבית, המוצרים לא יגיעו למדף ואלו שכן יגיעו, יגיעו באיחור, ביוקר ולא על פי הסטנדרטים, לא של העסק ולא של הלקוח. ייעוץ שיווקי נדרש לכם כדי ליצור ביקוש למוצר. ייעוץ לוגיסטי נדרש כדי לענות על הביקוש הזה בצורה הכי רווחית והכי נכונה ללקוח ולעסק.

 

 

 

לפרטים נוספים>

הובלת מכולות עם מנוף

מכולות הוא אמצעי השינוע הנפוץ ביותר בעולם ולמעשה משמש לשינוע רובן המכריע של הסחורות בין כל מדינות העולם. המשמעות? ובכן, אתם אולי הזמנתם פריט אחד או שאולי הזמנתם מכולה שלמה, אבל אין לכם שום הבנה או היכרות עם התחום של הובלות קונטיינרים וכל מה שאתם רוצים זה לקבל את הסחורה שהזמנתם. זה המקום בו תצטרכו להיעזר בשירותיה של חברת לוגיסטיקה המציעה שירותי הובלת מכולות עם מנוף או בלי מנוף, בהתאם לצורך.

 

 

 

 

לפרטים נוספים>

מרכזים לוגיסטיים בישראל

בישראל פועלים עשרות אלפי בתי עסק וחברות, המספקים מוצרים ומלאי בכל רחבי הארץ. המציאות הפשוטה היא שכל אחד מבתי העסק הזה היה יכול להפיק ערך רב מאוד מניהול מחסנים לוגיסטיים עצמאיים באזורי מפתח ברחבי הארץ על מנת למקסם את יעילות ההפצה. המציאות היותר פשוטה היא שעבור רובם המכריע של בתי העסק הזה אין שום כדאיות ולו בהקמה של מרכז לוגיסטי אחד. מה הפתרון? כיום פועלים מספר מרכזים לוגיסטיים בישראל, המספקים שירותי אחסון ולוגיסטיקה שיתופיים ללקוחות רבים באותו מחסן.

 

 

 

לפרטים נוספים>

אחסנה במכולות בחיפה

בעולם מושלם, היו מכולות נשלחות מהיצואן במדינה אחת ישירות אל בית היבואן במדינה אחרת. בעולם קצת פחות מושלם, היו מכולות נשלחות בדיוק כפי שהן נשלחות היום, כשהן עוברות משלב לשלב ומיד ליד בצורה חלקה וללא עיכובים. אבל בעולם שבו אנו חיים, זה פשוט לא עובד ככה. בעולם שבו אנו חיים, מכולות יכולות להגיע ארצה במועד מסוים, להתעכב במכס ולהמתין למועד משלוח על פי לוחות הזמנים של חברת התובלה. בדיוק בגלל זה ובגלל סיבות נוספות, שמייד נפרט עליהן, מוצעים כיום שירותי אחסנה במכולות בחיפה, הפתוחים בפני כל אדם ועסק ביבוא מכולות ואפילו מכולה אחת בודדת לישראל.

 

 

 

לפרטים נוספים>

שינוע חומרים מסוכנים

הובלה של חומרים מסוכנים הוא תחום המעוגן בחוק הישראלי ובמסגרת זו, על כל הובלה כזאת חלים שורה של כללים ותקנות מחמירים, המיועדים להבטיח את שלום הציבור. המרכיב הראשון והמרכזי בחקיקה סביב שינוע חומרים מסוכנים הוא רישוי הגורם המוביל – כל הובלה של חומרים מסוכנים מחויבת להתבצע על ידי גורם מורשה בלבד, אבל בכך לא מסתכם העניין. הובלת חומרים מסוכנים חייבת להתבצע באמצעות כלי הרכב המתאים, שעובר את הבדיקות המתאימות, שנוסע בנתיבי נסיעה מורשים וננהג על ידי נהג מורשה. יש תחום אחד שבו קיים סיכון עצום אך כמעט ולא מתרחשות בו תאונות וזהו בדיוק התחום הזה. על המציאות הזאת אחראיות אותן מגבלות שאותן ציינו קודם לכן.

 

 

 

 

לפרטים נוספים>

משאית תובלה

שאלתם את עצמכם פעם מה ההבדל בין הובלה ובין תובלה? ובכן, זה אולי נשמע כמו עניין פעוט, אבל יש הבדל גדול בין השניים. בשני המקרים מדובר בשירות שמיועד להעביר פריט, עצם או אובייקט כלשהו מנקודה א’ לנקודה ב’ ואולי לנקודות נוספות. אלא שהובלה הוא תחום שעוסק יותר בהובלה של אובייקטים קטנים, אותם מאגדים יחד בתוך ארגז המשאית. כך למשל, הובלת דירות, הפצת מוצרים לחנויות וכן הלאה. תובלה הוא תחום שעוסק יותר בהובלה של פריטים גדולים במיוחד ובכלל זה ציוד צמ”ה, כלי רכב כבדים וכמובן מכולות. בהתאם לכך, משאית תובלה היא משאית שיש לה שני מאפיינים ייחודיים עליהם נדבר כאן בהמשך.

 

 

 

 

לפרטים נוספים>

הפצה לחנויות

הקמת פעילות ייצור דורשת משאבים עצומים, שהיקפם רק הולך ועולה כשמערך הייצור נכנס לשגרה והיקף הפעילות הולך וגדל. כל פעילות כזאת חייבת מנגנון הפצה, שיאפשר לה לבצע הפצה של המוצרים לחנויות בכל רחבי הארץ. המשמעות היא אחת: זה או שכל מפעל, כל יצרן, בכל תחום, יקים לעצמו מערך הפצה לחנויות עצמאי משלו, או שניתן להיעזר בשירותי הפצה המסופקים לכמות גדולה של יצרנים. שירותי הפצה הם כמובן שירותים לא חדשים כלל וכלל ומרבית המוצרים המגיעים לחנויות, מגיעים אליהם באמצעות מפיצים מרכזיים, חלקם חוסים תחת השם סיטונאים.

 

 

 

לפרטים נוספים>

הובלות משטחים

לא רבים יודעים זאת, אבל אתם לבטח כן – משטחים המשמשים להובלת סחורה הם נכס יקר מאוד, שעלותו יקרה, הבלאי שלו גבוה ושיכול להיות מאוד אטרקטיבי גם לשלל שימושים אחרים, מה שמחייב אבטחה ושמירה על המשטחים כפריט יקר ערך. אבל לצד כל אלה, אחד האתגרים היותר משמעותיים שיוצרים עבורכם המשטחים, הוא סביב הנושא של הובלות משטחים ומה שאתם זקוקים לו הוא גורם מקצועי, שידע להגיע לכל נקודות ההפצה שלכם, לאסוף את המשטחים ולהחזיר אותם אליכם לשימוש חוזר.

 

 

 

לפרטים נוספים>

במתחם אשדוד דרושים/ות מלקטים/ות , מלגזנים/יות , ובקרי/יות מלאי לעבודה במשרה מלאה

המשרה מיידית!– דרישות:

רישיון נהיגה – חובה

רישיון מלגזה- יתרון

יכולת עבודה מאומצת ופיזית

ניסיון קודם – יתרון

יחסי אנוש מעולים

משמעת , רצינות ומוסר עבודה גבוה

אחריות

 

 

לפרטים נוספים>

דרושים/ות מנהלי/ות לקוחות

מנהלי לקוחות

 

 

 

 

 

 

 

לפרטים נוספים>

מלגזנים/ות בעלי רישיון על מלגזה עד 45 טון

 

 

לפרטים נוספים>

נהג/ת בעל/ת רישיון נהיגה עד 12 טון ומעל 15 טון

 

 

לפרטים נוספים>

סדרן – מתפעל עבודה

תכנון וניהול סידור עבודה לנהגים
מענה ללקוחות וסיוע בתפעול
משרה מלאה באזור חיפה

 

 

 

לפרטים נוספים>

נהג בעל רישיון נהיגה למשאית c,e

נהג/ת בעל/ת רישיון נהיגה טריילר מעל 15 טון.
תנאים טובים למתאימים !

 

 

 

לפרטים נוספים>

הפעל נגישות

 

 

סלוגן דיזיין - פיתוח מערכות